Akce v MŠ
(Berušky, Delfínci, Sovičky, Žabičky jsou třídy, kterých se akce týká. Pokud není uvedena třída, jde o děti, které jsou pouze přihlášeny (např. sport. plavání), nebo o celoškolkovou akci.)
ZÁŘÍ
18.9.2017 D "Zvířata kolem nás" (Stěžery) 930
18.9.2017 Ž Informativní schůzka pro rodiče
20.9.2017 Sportovní plavání
ŘÍJEN
4.10.2017 Sportovní plavání
5.10.2017 D Informativní schůzka pro rodiče
9.10.2017 D Návštěva - Wonkova knihovna
11.10.2017 Sportovní plavání
12.10.2017 ZELOBRANÍ 1630 - zahrada MŠ
17.10.2017 Logopedie v MŠ
18.10.2017 Sportovní plavání
20.10.2017 "Jak se veverka Zrzečka chystala na zimu" 845
(maňáskové divadlo Ivany Lhotákové)
23.10.2017 D Hudební divadlo
25.10.2017 Sportovní plavání
LISTOPAD
1.11.2017 Sportovní plavání
2.11.2017 Pečení svatomartinskýh sušenek
7.11.2017 Prozrak (oční vyšetření) 1000
8.11.2017 Sportovní plavání
8.11.2017 Svatý Martin 1630 - zahrada MŠ
9.11.2017 Vánoční focení 900
10.11.2017 D "Filharmonie" (hudební předatavení)
14.11.2017 Ž Divadlo v kongr.centr. Aldis - Zlatovláska 1030
15.11.2017 Sportovní plavání
16.11.2017 Kavárna pro seniory 1530
22.11.2017 Sportovní plavání (aqaucentrum)
23.11.2017 Ž, D Program "Zdravý úsměv"
29.11.2017 Sportovní plavání
29.11.2017 D Divadlo v MŠ Hrubínova
30.11.2017 ZUŠ koncert v MŠ 900
PROSINEC
1.12.2107 "Radujme se, veselme se" 830
(Divadlo U staré herečky - Vyšohlídová)
5.12.2017 Mikulášská nadílka
6.12.2017 Sportovní plavání
8.12.2017 D "Advent" (Muzeum) 900
12.12.2017 S "Vánoční putování" 900
13.12.2017 Sv. Lucie
14.12.2017 B, S Pečení cukroví
15.12.2017 Ž, D Pečení sukroví
18.12.2017 Vánoční nadílka - dopoledne
hry s rodiči a novými hračkami 1500 - 1600
Zpívání vánočních koled 1615
19.12.2017 Ž HDD - "Vánoce v pohádce a tajuplný adventní kalendář"
LEDEN
8.-12.1.2018 Lyžařský kurz - pobyt
17.1.2018 Sportovní plavání
18.1.2018 Ž Solná jeskyně
22.1.2018 "Zimní radovánky veverky Zrzečky" 845
(Maňáskové divadlo Ivany Lhotákové)
24.1.2018 Sportovní plavání
25.1.2018 D, Ž Program "Zdravý úsměv"
25.1.2018 Ž Solná jeskyně
29.1.2018 Sportovní plavání
ÚNOR
1.2.2018 Ž Solná jeskyně
5.2.2018 Karneval
6.2.2018 muzikál "O Budulínkovi" (divadlo KAPSA) 830
7.2.2018 Sportovní plavání
8.2.2018 Ž Solná jeskyně
14.2.2018 Sportovní plavání
15.2.2018 Ž Solná jeskyně
22.2.2018 Ž Solná jeskyně
28.2.2018 Sportovní plavání
BŘEZEN
1.3.2018 Ž Solná jeskyně
1.3.2018 D, Ž Program "Zdravý úsměv"
7.3.2018 "V korunách stromů" (divadlo LETADLO) 830
7.3. 2018 Sportovní plavání
8.3.2018 Ž Solná jeskyně
9.3.2018 S Wonkova knihovna 900
14.3.2018 Sportovní plavání
15.3.2018 Ž Solná jeskyně
15.3.2018 FOCENÍ 800
20.3.2018 Vynášení Morany 1630
21.3.2018 Sportovní plavání
21.3.2018 B BESÍDKA 1515
22.3.2018 Ž Solná jeskyně
22.3.2018 S BESÍDKA 1515
22.3.2018 Ž BESÍDKA 1515
27.3.2018 Velikonoční dílny 1500 - 1600
28.3.2018 Sportovní plavání
28.3.2018 Ž HDD - "Roboti a vynálezy" 830
29.3.2018 Ž Solná jeskyně
DUBEN
3.4.2018 "Jaro s veverkou Zrzečkou" 845
(Maňáskové divadlo Ivany Lhotákové)
4.4.2018 Sportovní plavání
24.4.2018 Divadlo Dudek 900
KVĚTEN
3.5.2018 Májové slavnosti 1630
22.5.2018 "Jak vodníček uklízel rybníček" 845
(Maňáskové divadlo Ivany Lhotákové)
29.5.2018 "Školička kouzel" 1000
ČERVEN
7.6.2018 Fotbalový turnaj - Háječek
12.6.2018 Olympiáda mateřských škol - sport. areál Bavlna
14.6.2018 Ž Pohádkový les - šimkovy sady 858
26.6.2018 Celodenní výlet